Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: ul. Nowohucka 44, Kraków

Główne obowiązki:

  • operowanie maszyną CNC do obróbki materiałów drewnopochodnych oraz z tworzywa
  • samodzielne programowanie CNC
  • ustawianie maszyny
  • dobieranie narzędzi i parametrów roboczych
  • określanie kolejności operacji oraz zabiegów technologicznych
  • kontrola wymiarowa i jakościowa wycinanych elementów
  • monitorowanie funkcjonowania maszyny w tym dbanie o utrzymanie urządzenia w należytym stanie technicznym
  • komunikacja z działem produkcji w zakresie logistycznym oraz przygotowania materiałów do obróbki

Wymagania

Nasze oczekiwania od kandydata:

  • doświadczenie w pracy z maszyną CNC – min. 1 rok
  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy
  • bardzo dobra organizacja swojej pracy
  • działanie pod presją czasu
  • terminowość i samodzielność przy wykonywanych zadaniach
  • znajomość narzędzi pomiarowych i rysunku technicznego
  • doświadczenie w branży meblarskiej lub przemyśle drewnianym
  • umiejętność obsługi wózka widłowego
  • gotowość do pracy w systemie 2 lub w weekendy

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie z materiałami tj. płyta wiórowa, mdf, sklejka, plexi, dilajt, hips, styrodur
  • znajomość programu Autocad
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • kurs w zakresie obsługi docelowej do pracy maszyny CNC
  • dobre warunki pracy
  • pracę w branży pełnej wyzwań
  • pracę w młodym zespole i miłej atmosferze

Prezentacja firmy

Fabryka Dekoracji - od 1995 roku zajmujemy się kompleksowym projektowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji