Ustawiacz maszyn CNC

Gi Group Poland S.A.

Sosnowiec, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Sosnowiec
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przezbrajanie tokarskich automatów sterowanych numerycznie
  • Przprowadzanie interwencji technicznych obejmujących wymianę i regulację narzędzi i urządzeń

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności korzysztania z urządzeń pomiarowych
  • Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
  • Znajomości podstaw programowania: FANUC, SINUMERIK

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Wynagrodzenie miesięczne wraz z systemem premiowym
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kartę Multisport
  • Wczasy pod gruszą
  • Bony oraz paczki świąteczne
  • Możliwość przystąpienia do kasy zapomogowo-pożyczkowej

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.