Opis stanowiska pracy

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Kluczem do sukcesu jest elastyczność, szybkość reakcji i efektywna komunikacja. Przejawiasz inicjatywę, potrafisz odnaleźć się w dynamicznie zmieniającym się środowisku? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator maszyn
Miejsce pracy: Zielona Góra
WYMAGANIA:
dyspozycyjność, samodzielność
wykształcenie techniczne
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
ZADANIA:
nadzór nad pracą linii produkcyjnej
uruchamianie i przygotowywanie maszyn do produkcji
uczestnictwo w procesie powstawania produktów i kontrola jakości wyrobów

OFERUJEMY:
stabilną i interesującą pracę
możliwość rozwoju zawodowego, w tym pracę na nowoczesnych maszynach
umowę o pracę,
atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
dofinansowanie do karty MultiSport,
ubezpieczenie grupowe

Prezentacja firmy

Firma Marba <br/> <br/>działa na rynku od 2007 roku. Jesteśmy ­nastawien... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne