ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska/ Biskupice Podgórne

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Obsługa komputera
  • Kontrola jakości wytwarzanego laminatu

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (zmiany po 8h)
  • Możliwość samodzielnego dojazdu do Nowej Wsi Wrocławskiej lub Biskupic Podgórnych
  • Chęć do podjęcia pracy na stałe
  • Otwartość na naukę i nowe wyzwania

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na start 3900 zł brutto z możliwością podwyżki do stawki 4350 zł brutto (po zdanym egzaminie zawodowym)
  • Dodatek za pracę w systemie brygadowym do 500 zł brutto
  • Możliwość rozpoczęcia pracy dla osób bez oraz z doświadczeniem
  • Pracę w bezpiecznych warunkach i dobrej atmosferze
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia
  • Pakiet benefitów Manpower Premium

Numer ref. OMA/018/WRU
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials