Operator maszyn

Wrocław, Nowa Wieś Wrocławska, Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Obsługa maszyn produkujących wyroby papierowe i foliowe oraz laminat,
  • Dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe produkowanych wyrobów,
  • Obsługa urządzeń sterowanych przez panel dotykowy.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia przy obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • Wytrzymałości i dobrej kondycji fizycznej,
  • Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone obowiązki,
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4-brygadowym.
  • Prawa jazdy kat. B oraz możliwości dojazdu własnym samochodem.

Mamy do zaoferowania:

  • Pracę w fińskiej firmie UPM Raflatac Sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra sp. z o.o. (możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez UPM Raflatac),
  • Wynagrodzenie 4100 zł brutto/mc, a już po paru miesiącach pracy 4570 zł brutto/mc,
  • Dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji