Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Operator maszyn

Miejsce pracy: Unisław

Aktualnie dla naszego Klienta z branży spożywczej prowadzimy rekrutację pracowników na stanowisko:

Mechanik/operator maszyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,

• dokonywanie przeglądów i naprawa maszyn i urządzeń,

• ustawianie i korygowanie parametrów maszyn podczas procesu produkcji,

• prowadzenie dokumentacji.

CZEGO OCZEKUJEMY?

• wykształcenia zawodowego mechanicznego lub średniego technicznego,

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (praktyczna znajomość obsługi: tokarek, frezarek, strugarek,

• uprawnienia do obsługi wózków widłowych i urządzeń dźwignicowych lub uprawnienia spawalnicze będą dodatkowym atutem.

CO OFERUJEMY?

• umowę o pracę oraz system premiowy,

• pracę w międzynarodowym koncernie,

• możliwość rozwoju zawodowego,

• kartę Multisport,

• pakiet medyczny,

• dofinansowanie lekcji języka angielskiego,

• wczasy „pod gruszą”.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.