Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Szczecin, Nowogard, Goleniów

OBOWIĄZKI

  • Obsługa linii do produkcji zakrywek kontaktowych
  • Pakowanie oraz układanie na paletach kartonów z wyrobami gotowymi
  • Pomoc przy ustawianiu linii i usuwanie drobnych awarii
  • Odczytywanie i wprowadzanie danych produkcyjnych do systemu

WYMAGANIA

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Mile widziana podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Chęć i motywacja do pracy

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Miesięczne wynagrodzenie w wysokości 2000 złotych brutto
  • Dopłatę do godzin nocnych w wysokości 40%
  • Premię regulaminową w wysokości 20% od wynagrodzenia zasadniczego
  • Odzież roboczą i niezbędne narzędzia do pracy
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.