ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Strzegom

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń oraz dokonywanie drobnych napraw
  • Realizacja planu produkcyjnego
  • Kontrola parametrów procesowych i nadzór nad jakością produktu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u klienta
  • Stabilne wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy - (zarabiaj do 3600 zł brutto)
  • Zatrudnienie od zaraz - sprawną, bezstresową rekrutację
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy
  • Pracę na pełny etat
  • Bogaty pakiet benefitów: kartę medyczną, kartę lunchową, kartę rekreacyjną, bony świąteczne, bony wakacyjne

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Posiadanie lub chęć wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych mile widziana

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials