Operator Maszyn

Pruszcz Gdański, Gdańsk, Gdynia, Nowy Dwór Gdański, Tczew, Sopot, Kartuzy, pomorskie

LeasingTeam Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0024264
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych;
  • Przezbrajanie/ ustawianie maszyn;
  • Uczestnictwo w przeglądach maszyn;
  • Kontrola wykonania planu produkcyjnego
  • Utrzymywanie w czystości i porządku powierzonych maszyn oraz stanowisk pracy.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Zdolności manualne;
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez zakład produkcyjny;
  • Wynagrodzenie podstawowe i premie;
  • Wysokie dodatki za pracę zmianową oraz bonusy za wyniki;
  • Szkolenia techniczne, wdrażające do pracy;
  • Bogaty pakiet socjalny, dofinansowanie do karty sportowej, opieki medycznej, bony w okresach świątecznych, płatny system pomysłów.

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji