Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Poznań
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa oraz nadzór nad pracą maszyn
  • Bieżąca konserwacja maszyn
  • Kontrola procesu produkcyjnego

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Podstawowej umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Podstawowej znajomości obsługi komputera
  • Gotowości do pracy w systemie III zmianowym

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 4200 zł brutto - w zależności od doświadczenia wynagrodzenie może być wieksze - negocjuj!
  • Premia w wysokości 800 zł brutto
  • Dofinansowanie do dojazdów powyżej 10 km - 150 zł brutto - kwota wzrasta wraz z odległością
  • Atrakcyjne świadczenia pozapłacowe (dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna)
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz bony na święta
  • Profesjonalny program wdrożenia pracownika na stanowisku pracy
  • Merytoryczne wsparcie w trakcie zatrudnienia
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, integracje pracownicze
  • Miejsce pracy: Śródka k.Poznania (gmina Kleszczewo)

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.