Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu

poszukuje dla swojego Klienta na terenie Niemiec w okolicy Ratyzbony kandydatów na stanowisko:

                                                       Operator maszyn

Zakres prac

- samodzielna obsługa i ustawianie pras wykrawających i formujących

- kontrola jakości

- samodzielna wymiana komponentów maszyn

- przeprowadzanie drobnych napraw

Oferujemy

- wynagrodzenie miesięczne ok. 1700 € - 1800 €

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

- umowę o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi

- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Wymagania

- wykształcenie zawodowe jako operator maszyn i urządzeń lub mechanik przemysłowy

- znajomość j. niemieckiego LUB angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikowanie się w miejscu pracy

- gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane

- posiadanie samochodu osobowego

- doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub w obróbce metalu

- doświadczenie w obsłudze pras

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 500PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji