Opis stanowiska pracy

Agencja pracy ARK JOBS Sp. Z o.o. (nr cert 8631) dla jednego ze swoich klientów z branży spożywczej pilnie poszukuje pracowników do pracy na stanowisku Operatora Maszyn.

Miejsce Pracy: MYSZKÓW/Postęp

Zakres obowiązków:
-przygotowanie procesów produkcji,
-nadzór nad prawidłową pracą maszyny i efektywnością realizowanych zadań,
-współudział w usuwaniu awarii maszyn,
-wstępna segregacja odpadów,
-wykonywanie innych prac pomocniczych
-przestrzeganie przepisów BHP i Ppoż.

Wymagania

-aktualne badania sanepidowskie - warunek konieczny,
-gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym,
-mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń.

Oferujemy:
-umowę o pracę tymczasową z możliwością długofalowej współpracy,
-atrakcyjne wynagrodzenie + premia regulaminowa,
-możliwość współpracy w dużej, rozwijającej się firmie,
-możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV, lub kontakt telefoniczny.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ARK Jobs Sp. z o. o. z siedzibą w Zawierciu.

Prezentacja firmy

ARK JOBS Sp. z o.o zajmuje się praca tymczasową oraz pośrednictwem prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
16,7PLN - 16,7PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji