Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Operator produkcji

Miejsce pracy: Brzeg Dolny
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn produkcyjnych (maszyny nalewające, etykietujące oraz touchpanele)
  • przygotowanie maszyn do procesu produkcji oraz jego bieżąca kontrola
  • koordynowanie procesu produkcyjnego, kontrola wyrobów, korygowanie ustawień
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą
  • odpowiedzialność za porządek na stanowisku pracy oraz zasad bezpieczeństwa oraz norm jakościowych

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • pozytywnego nastawienia, zaangażowania w wykonywaną pracę oraz rzetelności i samodzielności
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym (12h)
  • doświadczenia zawodowego w pracy na produkcji

CO OFERUJEMY?

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę z naszym Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, miesięczną premię produkcyjną oraz dodatek za pracę w systemie 4brygadowym
  • pracę na terenie miejscowości Wróblowice
  • dojazd dla pracowników z miejscowości: Malczyce, Środa Śląska, Komorniki, Błonie, Wołów, Brzeg Dolny, Wrocław
  • dofinansowanie do wakacji i posiłków oraz fundusz socjalny (m.in. bony świąteczne)
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisprt, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.