Opis stanowiska pracy

Zatrudniając się u nas na stanowisku operatora maszyn:

  • Samodzielnie obsługujesz maszyny produkcyjne:
    - Dokonujesz wymiany narzędzi
    - Ustawiasz parametry maszyny po wymianie narzędzia
    - Pracujesz zgodnie z instrukcjami, które zapewniamy
    - Kontrolujesz jakość produkowanych przez Ciebie detali
    Wszystko odbywa się pod okiem przydzielonego Ci trenera, który będzie Ci towarzyszył, dopóki sam nie poczujesz się pewnie w tym, co robisz.
  • Oprócz tego prowadzisz regularną konserwację urządzeń produkcyjnych
  • Pilnujesz porządku oraz czystości na swoim stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • Znajomość rysunku technicznego jest dużym atutem – ale jeśli go nie znasz – nauczymy Cię
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, wszystkiego nauczy Cię Twój Trener
  • Musisz być gotów do pracy trzyzmianowej, gdyż tak działa u nas produkcja

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie rodzinnej
  • Możliwości rozwoju
  • Pełne wdrożenie do wykonywanej pracy
  • Pracę przy nowoczesnych technologiach obróbki
  • Sporo bonusów dla pracowników i przyjazną atmosferę

Prezentacja firmy

Firma A. Berger Polska zapewnia kompleksowe usługi produkcyjne w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis