Operator Maszyn

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Klient infoPraca.pl

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki

  • Dorabianie części form odlewniczych i okrojników
  • Naprawa/regeneracja elementów form odlewniczych i okrojników

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn konwencjonalnych
  • Praktyczna umiejętność obsługi maszyn konwencjonalnych: tokarki, frezarki, szlifierki do płaszczyzn
  • Zdolności manualne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Prywatną Opiekę Medyczną
  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie
  • Ubezpieczenie Grupowe
  • Dodatkowe, płatne dni wolne

Prezentacja firmy

Firma produkcyjna rozwijająca się w kierunku handlowym

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie