ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Oława, Oleśnica, Wrocław

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Produkcja silników do układów hybrydowych

Oferta:

  • Stały dochód - 3910 zł brutto:
    3550 zł podstawa + premia za frekwencję 200 zł brutto miesięcznie + premia za jakość i bezpieczeństwo 160 zł brutto miesięcznie (wypłacana kwartalnie w kwocie 480 zł)
  • Zatrudnienie przez Manpower: pierwsza umowa na 3 miesiące, kolejne na 6 i na 9 miesięcy
  • Jasne warunki przejęć przez firmę - po 6 miesiącach pracy, przy odpowiedniej frekwencji i ocenie pracy, można ubiegać się o zatrudnienie bezpośrednio w firmie
  • Stałe godziny pracy: praca od pon. do pt. (6-14, 14-22, 22-6)
  • Praca w dużej firmie o jasnej strukturze i w dobrych warunkach
  • Przyjazna atmosfera zorientowana na pracownika
  • Możliwość realnego awansu i rozwoju w strukturach organizacji
  • Benefity: MultiSport, ubezpieczenie grupowe PZU, opieka medyczna Medicover, dofinansowanie do posiłków, kluby sportowe dla pracowników, imprezy okolicznościowe i rodzinne
  • Zorganizowany dojazd pracowniczy z wielu miejscowości (między innymi: Wrocław, Oleśnica, Oława, Brzeg, Bierutów, Skarbimierz, Wiązów)

Wymagania:

  • Chęć do pracy oraz nauki
  • Średnie wykształcenie (ogólne lub techniczne)
  • Doświadczenie na produkcji - mile widziane
  • Zainteresowanie motoryzacją, będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Praca przy produkcji silników benzynowych do układów hybrydowych na jednym z działów:
    (montaż, odlewnia, obróbka, logistyka, kontrola jakości)
  • Obsługa maszyn i urządzeń
  • Kontrola jakości

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy