Opis stanowiska pracy

Czy lubisz kontrolować proces produkcji przedmieszki (koncentratu)  dla przemysłu tworzyw sztucznych? To jest oferta dla Ciebie. Dołącz do nas jako Operator Maszyn w regionie Tilburg!

Będziesz pracować w zmotywowanym zespole około 40 pracowników, który od ponad 30 lat produkuje master batche (oncentrat) dla przemysłu tworzyw sztucznych. Lata doświadczenia, wiedza techniczna, innowacyjność i szeroka znajomość rynku wyróżniają tę firmę.

Jako Operator Maszyn będziesz odpowiedzialny za:

·      Obsługę maszyny do wytłaczania;

·      Czyszczenie maszyny i akcesoriów;

·      Kontrolę maszyny do wytłaczania;

·      Przeprowadzanie kontroli jakości;

·      Oraz transport wyprodukowanych masterbatchy (koncentratów) do magazynu.

 Czego możesz się spodziewać jako Operator Maszyn:

·      Brutto wynagrodzenie w wysokości 14,42 euro za godzinę;

·      Praca na zmianę dziennej od 07:30 do 15:30.

·      40- godzinowy tydzień pracy;

·      24 dni urlopu;

·      Zdrowotne ubezpieczenie grupowe;

·      Plan rowerowy;

·      I plan fitness firmowy.

Wymagania

 ·      1 rok doświadczenia jako operator maszyn w środowisku produkcyjnym.

·      Doświadczenie z maszyną do wytłaczania jest dodatkowym atutem

·      Doświadczenie w technicznym rozwiązywaniu problemów jest dodatkowym atutem

·      Dobrą znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

·      Preferowane posiadanie certyfikatu VCA;

·      Gotowość do pracy na zmiany lub okazjonalnie w soboty.

Prezentacja firmy

Every day we are busy finding the right matches between job seekers and ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
62,59PLN - ? / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji