Operator maszyn

Gliwice, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

SZUKASZ PRACY Z ATRAKCYJNYM WYNAGRODZENIEM I MOŻLIWOŚCIĄ NADGODZIN? MAMY COŚ WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej układów chłodniczych, rozpoczynamy NOWĄ REKRUTACJĘ kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Czeka na Ciebie:

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (wypłacane z wynagrodzeniem miesięcznym),
  • możliwość szybkiego przejścia bezpośrednio pod firmę pracodawcy-użytkownika,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu Multisport,
  • dofinansowanie do codziennych posiłków,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę tymczasową.

Zakres obowiązków:

  • praca przy produkcji wymienników do urządzeń chłodniczych i klimatyzacji,
  • kontrola jakości wyprodukowanych elementów,
  • obsługa maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • znajomość przyrządów pomiarowych i rysunku technicznego,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • zdolności manualne, rzetelność w wykonywaniu pracy,
  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
2.600,00 zł - 3.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
premia frekwencyjna oraz regulaminowa
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji