ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Miejsce pracy: Gdańsk Oliwa

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (+ premia i dodatki płacowe)
  • Dodatek za pracę w 4-brygadach
  • Umowa o pracę tymczasową - z realną możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe
  • Dogodna lokalizacja

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, min. zawodowe
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 6-14, 14-22, 22-6, możliwa praca w systemie 4-brygadowym
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w obróbce metali
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi i przyrządów do mierzenia
  • Dbałość o bezpieczeństwo w miejscu pracy

Zadania:

  • Obsługa obrabiarek półautomatycznych
  • Obsługa maszyn i narzędzi warsztatowych
  • Kontrola wizualna i jakościowa wyrobów
  • Dokumentowanie i kontrola pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials