Opis stanowiska pracy

Sanpro Interim - Agencja zatrudnienia 13589

Aktualnie dla naszego klienta firmy z branży usług utrzymania czystości poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Młodszy Operator Maszyn Piorących

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza - Tworzeń (woj. śląskie)

Osoba wykonująca pracę będzie odpowiedzialna m.in: za Odbiór brudnych mat, obsługę urządzeń pralniczych, obsługę suszarek bębnowych, pomoc przy naprawie i remontach urządzeń pralniczych.

Oczekiwania wobec kandydatów:
- doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej;
- doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych;
- stan zdrowia umożliwiający pracę.

Oferta:
- umowa o pracę;
- praca na jedną zmianę (6-14) od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji