ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Brodnica, Rypin, Jabłonowo Pomorskie

Miejsce pracy: Brodnica

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Dodatki za dojazdy, za niepalenie
  • Premie motywacyjne i frekwencyjne
  • Praca w nowoczesnej firmie
  • Praca w młodym, doświadczonym i pomocnym zespole
  • Zatrudnienie od zaraz!

Wymagania:

  • Doświadczenie jako operator maszyn lub pracownik produkcji
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Wstępna kontrola jakości wytworzonych produktów
  • Dbałość o czystość w miejscu pracy

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą i chcesz uzyskać więcej informacji, wyślij SMS o treści ’OPERATOR’ pod numer 668-461-241

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy