Randstad Polska Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta z braży automotive, poszukujemy osób do pracy na okres wakacji – nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy! Zabierz ze sobą uśmiech, chcęć do pracy i rozpocznij z nami swoje pierwsze zatrudnienie!

operator maszyn

Bieruń
  • pracę od zaraz na okres 3 miesięcy z możliwościa przedłużenia dla osób zainteresowanych
  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki, urlop, L4)
  • 2 zmianowy system czasu pracy, bez zmiany nocnej
  • pełne wdrożenie w obowiązki na stanowisku pracy
  • pakiet benefitów Randstad - zniżki na zakupy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową
  • możliwość korzystania z transportu pracowniczego
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • obsługa procesu pod nadzorem doświadczonych pracowników
  • prosty montaż
  • wizualna kontrola jakości
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • chęci i motywacji do pracy
  • umiejętności przyswajania wiedzy oraz wykorzystywania jej w praktyce
  • gotowości do pracy 2 zmianowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47