Orienta Polska Sp. z o.o.

OPERATOR MASZYN

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bieruń

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 Miejsce pracy: Bieruń

Zakres obowiązków:

• Załadunek komponentów na automatyczne linie

• Uruchomienie cyklu produkcyjnego

• Dbałość o stanowisko pracy

• Wizualna kontrola jakości gotowego komponentu, który wychodzi z maszyny

 Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem naszej agencji (z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę)

• Pracę w międzynarodowym środowisku, w rozwijającej się na polskim rynku firmie

• Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• Dokładność, obowiązkowość, sumienność

• Znajomość j. angielskiego, lub/i j. włoskiego będzie dodatkowym atutem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.