Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Białystok
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie poszczególnych zleceń zgodnie z planem produkcyjnym i dokumentacją technologiczną
  • wykonywanie poszczególnych czynności procesu produkcyjnego zgodnie z założoną wydajnością
  • nadzorowanie wykonywanej pracy przez współpracowników, bieżąca kontrola procesu
  • kontrolowanie zgodności z dokumentacją materiałów do produkcji
  • bezpośredni nadzór nad całością prac dotyczących przygotowania i ustawienia maszyny
  • bieżące wykonywanie pomiarów jakościowych realizowanych zleceń, na wskazanych urządzeniach zgodnie z określonymi wymaganiami

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia w firmie produkcyjnej przy obsłudze maszyn min. 1 rok
  • gotowości do pracy 3-zmianowej, dyspozycyjności
  • umiejętności technicznych
  • ogólnej znajomości obsługi komputera
  • bardzo dobrego wzroku, szczególnie zdolności widzenia barw
  • umiejętności rozwiązywania problemów
  • sumienności, rzetelności i odpowiedzialności
  • umiejętności pracy w zespole
  • bardzo dobrej organizacji pracy

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę
  • system premiowy
  • stabilne zatrudnienie w zgranym zespole w nowoczesnym miejscu
  • przeszkolenie w początkowym etapie zatrudnienia
  • szeroki pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny płatny przez Pracodawcę, dofinansowania do nauki języków obcych, dofinansowania do wakacji, bony świąteczne, programy zaangażowania pracowników
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.