Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-obsługa maszyn na liniach produkcyjnych;
-kontrola pracy i parametrów maszyn;
-zapewnienie czystości i porządku na stanowisku pracy.

CZEGO OCZEKUJEMY?

-szybkości uczenia się i zdolności manualnych;
-dokładności i spostrzegawczości;
-punktualności i odpowiedzialności;
-doświadczenia w pracy o charakterze produkcyjnym (mile widziane).

CO OFERUJEMY?

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę klienta;
-możliwość uzyskania premii wydajnościowej;
-pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa Multisport, ubezpieczenie grupowe);
-dofinansowanie do stołówki pracowniczej;
-udział w szkoleniach, spotkaniach integracyjnych.

Gi Group Poland S.Apracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in.... stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Kontrola jakości , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji