Operator maszyn z doświadczeniem/ Team Leader

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Miejsce pracy: Zabrze

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Organizowanie i przydzielanie pracy podległym pracownikom zgodnie z zatwierdzonymi instrukcjami, procedurami, systemami BHP, jakości oraz Systemem Środowiskowym
  • Nadzór nad bieżącą produkcją
  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego
  • Planowanie grafików pracy
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • Przeprowadzanie audytów podległego obszaru zgodnie z ustaloną częstotliwością

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym (mile widziane doświadczenie w branży automotive)
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Doświadczenie minimum 3 lata na podobnym stanowisku
  • Ogólna znajomość budowy i obsługi maszyn (wtryskarki, walcarki, spawarki, piece do obróbki cieplnej)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dokładność, sumienność

Oferta:

  • Umowa o pracę - zatrudnienie bezpośrednio pod firmą
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy