Operator maszyn (wypalarki laserowe, prasy krawędziowe)

Sosnowiec, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:

Obsługa wykrawarki laserowej lub prasy krawędziowej i prasy mimośrodowej,

Wymagania:

Doświadczenie w obróbce metali
Obsługa maszyn CNC
Znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych
Umiejętność pracy w zespole
Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

Nasz klient oferuje:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
Atrakcyjne wynagrodzenie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne