LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn w zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym

Miejsce pracy: Wrocław, Legnica, Lubin, Wołów, Brzeg Dolny, Środa Śląska

Nr ref.: 0036419

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

Dla naszego klienta, producenta produktów dla branży motoryzacyjnej poszukujemy Operatorów maszyn.

Opis stanowiska:

  • Wyrób katalizatorów zgodnie z przyjętymi normami.
  • Odpowiedzialność za pracę urządzeń, w tym kontrola procesu produkcji.
  • Dbałość o bezpieczeństwo podczas procesu produkcji.

Oczekiwania:

Oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.
  • Podstawowej znajomości komputera (Excel, Word).
  • Doświadczenia w pracy z maszynami produkcyjnymi.
  • Chęci do podjęcia dłuższej współpracy.

Oferta:

Oferujemy:

  • Darmowy dojazd pracowniczy z kilkudziesięciu miejscowości województwa dolnośląskiego do miejsca pracy - Święte w gminie Środa Śląska.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od dotychczasowego doświadczenia + premia.
  • Bezpłatny pakiet opieki medycznej LUX MED w pakiecie VIP, Karta MultiSport, darmowa karta Lunch Pass już od pierwszego dnia pracy.
  • Możliwość długofalowej współpracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.