Operator maszyn transportowych

Świecie, kujawsko-pomorskie

Seito Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

SEITO, firma z długoletnim doświadczeniem w zakresie transportu wewnętrznego i logistyki produkcji do swojego zespołu w Świeciu poszukuje pracowników na stanowisko:

OPERATOR MASZYN TRANSPORTOWYCH

ZADANIA:

  • Obsługa transportu materiałów drzewnych lub biopaliw na terenie zakładu celulozowego
  • Załadunek/ rozładunek samochodów z materiałem drzewnym lub biopaliwami
  • Bieżące prace porządkowe
  • Obsługa maszyn transportowych
  • Zapewnienie ciągłości podawania surowca w procesie obsługi produkcji zrębki lub energii

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • Uczciwość, punktualność , obowiązkowość
  • Mile widziane jedno z poniższych uprawnień:
  • uprawnienia do prowadzenia ciągnika z przyczepami
  • lub uprawnienia do obsługi ładowarek
  • lub uprawnienia do obsługi spycharki
  • lub uprawnienia do obsługi żurawia samojezdnego
  • lub inne uprawnienia/doświadczenie w pracy ze sprzętem ciężkim

OFERUJEMY:

  • Możliwość uzyskania uprawnień do obsługi sprzętu ciężkiego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Bezpieczne środowisko pracy
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Pakiet sportowo rekreacyjny dla pracowników – Karta FitSport/FitProfit

Seito Polska jest najszybciej rozwijającym się dostawcą outsourcingu procesów... logistycznych i okołoprodukcyjnych.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w dostarczaniu kompleksowych usług w ramach obsługi procesów logistycznych i produkcyjnych. Dzięki dostępowi do najnowszych osiągnięć technologicznych oraz wdrożeniu nowoczesnych metod zarządzania opartych na filozofii Lean Management, Seito Polska cieszy się zaufaniem największych światowych koncernów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji