OPERATOR MASZYN TNĄCO - PAKUJĄCYCH NIEMCY

Techvisie B.V.

Holandia, Deventer, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta we wschodnich Niemczech pilnie poszukujemy operatora maszyn tnąco-pakujących.

Obowiązki:

- obsługa maszyn tnąco-pakujących

- przygotowanie, uruchamianie i nadzorowanie procesu produkcyjnego

- usuwanie usterek

- kontrolowanie pracy maszyn i ich konserwacja

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów

- wyksztalcenie w kierunku elektrotechnicznym i mechanicznym

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- długi, stabilny projekt, z możliwością otrzymania stałego kontraktu

- bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z dostępem do Internetu

- samochód służbowy i opłacone dojazdy do miejsca pracy

- opłacone 4-ygodniowe szkolenie w Holandii

- cotygodniowe zjazdy do Polski

Prezentacja firmy

Techvisie Personeelsdiensten BV jest holenderskim biurem posrednictwa pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy