Operator Maszyn - także dla osób bez doświadczenia

MTM Work Service

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś absolwentem kierunków technicznych?  Twoją pasją jest nowoczesna technika oraz praca maszyn i chciałbyś mieć możliwość realizowania swoich zainteresowań w pracy?  A może jesteś doświadczonym operatorem który chciałby rozwijać swoje umiejętności i karierę w nowoczesnej fabryce? Oferujemy pracę u lidera swojej branży, gdzie będziesz miał tę możliwość. Poszukujemy kandydatów na Operatorów Maszyn zautomatyzowanych linii pakujących. Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie, liczne dodatki i benefity, a dla osób bez doświadczeni szkolenie trwające do 12 miesięcy abyś samodzielnie mógł zarządzać całą linią to część z tego co oferuje pracodawca.

Kliknij pomarańczowy przycisk aplikuj i dowiedz się więcej podczas niezobowiązującej rozmowy.

Wymagania

-  wykształcenie techniczne dla osób bez doświadczenia  (elektronika, mechanika, mechatronika i pokrewne) albo znajomość obsługi maszyn lub urządzeń przemysłowych poparta doświadczeniem
- dobra znajomość obsługi komputera
- samodzielność w działaniu
- zaangażowanie, obowiązkowość
- umiejętność pracy w zespole
- gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Prezentacja firmy

Witamy w Made To Measure Work Service, <br/>agencji pośrednictwa pracy, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Karta MultiSport, Bezpłatna opieka medyczna, Dofinansowanie do wczasów rodzinnych, Świąteczne paczki, Pracowniczy program emerytalny, Zniżki w sklepie przyzakładowym, Dodatkowy płatny urlop z pracę w systemie zmianowym
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Praca na produkcji, Praca Inne