ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn - stała praca OD ZARAZ

Miejsce pracy: Trzciniec, Łochowo, Rynarzewo, Brzoza, Białe Błota, Bydgoszcz

OFERTA:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • praca w Trzcińcu k. Bydgoszczy
  • wczasy pod gruszą
  • prywatna opieka medyczna
  • premie świąteczne

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność do pracy w trybie 3-zmianowym (8h) i 4-brygadowym (12h)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dojazd do Trzcińca we własnym zakresie
  • mile widziane wykształcenie związane z obsługą maszyn produkcyjnych

ZADANIA:

  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych np. transportery łańcuchowe, prasy hydrauliczne i mechaniczne
  • nadzorowanie stanu technicznego maszyn
  • usuwanie drobnych awarii i usterek

Oferta dotyczy pracy stałej. Miejsce pracy Trzciniec k. Bydgoszczy. Nr ref. TRZ/037/IDŁ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy