Operator Maszyn Skrawających

ERBUD SA

Wieruszów, łódzkie

ERBUD SA

Od: ERBUD SA
Miejsce pracy: Wieruszów

ERBUD INDUSTRY CENTRUM

Grupa ERBUD Industry oferuje usługi z zakresu inżynierii i serwisu dla przemysłu i energetyki

w Polsce i zagranicą. Spółka jest częścią Grupy Kapitałowej ERBUD, jednej z czołowych firm budowlanych w kraju, notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Obecnie Grupa ERBUD zatrudnia ponad 2300 pracowników.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nr ref: 2018/02/OMS/KNS/13

Opis stanowiska:

  • Regeneracja i obróbka elementów na tokarkach, frezarkach, szlifierkach
  • Produkcja jednostkowa (każdorazowy samodzielny dobór parametrów)

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne o kierunku mechanika,
  • Predyspozycje do wykonywania prac mechanicznych
  • Mile widziane minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Zdolność szybkiego przyswajania nowej wiedzy
  • Odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, bony na święta)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest Firma ERBUD S.A. z siedzibą w Warszawie (02-797) ul. Klimczaka 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.