Operator maszyn skrawających (Katowice - Kostuchna)

Famur

40-698 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • obsługa obrabiarek konwencjonalnych lub CNC;
  • wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną;
  • dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki;
  • dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu;
  • samokontrola wykonywanych elementów;

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • mile widziane uprawnienia na suwnice i żurawie warsztatowe;
  • mile widziane doświadczenie w obróbce skrawaniem;

Prezentacja firmy

FAMUR to ponad sto lat doświadczenia i zaawansowana myśl inżynierska, kt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
premia miesięczna, świadczenia ZFŚŚ, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, spotkania integracyjne, Program Poleceń Pracowniczych, Program Sugestii Pracowniczych KAIZEN, możliwość skorzystania z programów dedykowanych dzieciom pracowników
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji