Operator maszyn skrawających CNC

CMC Sebastian Sikora

Kraków, 31-202 , zagranica

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię na Polską umowę o pracę pracowników do obsługi maszyn numerycznych, tokarki-tokarki karuzelowej-wytaczarki-frezarki, w systemach sinumerik, fanuc.
Praca dwuzmianowa. Okres pracy maksymalnie 2 lata.
Mieszkanie nie płatne ,dojazd do pracy darmowy. Praca Francja Dunkierka.
Przyjazd do Francji i wyjazdy na urlopy ( co trzy miesiące na dwa tygodnie min.)
we własnym zakresie.

Wymagania

Umiejętność obsługi suwnic z poziomu zero. Ingerencja w zmianę w programie i umiejętność pisania własnych programów (główne programy pisze właściciel)

Prezentacja firmy

Firma jest umiejscowiona w sektorze obróbki skrawaniem. Wykonuje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Max, 2 lata
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji