Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• przygotowanie i korygowanie ustawień maszyny;

• załadunek i rozładunek maszyny;

• kontrola jakości swojej pracy w toku produkcji;

• wstrzymywanie produkcji w przypadku zauważenia niezgodności i odstępstw.

Oferujemy:

• umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośredniego

• wynagrodzenie zasadnicze + premie

• szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość zdobycia uprawnień UDT,

• pracę w dobrej atmosferze

• system poleceń pracowników.

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie);

• doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach (mile widziane);

• praktyczna znajomość narzędzi pomiarowych, np. suwmiarka;

• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym;

• odpowiedzialność, sumienność.

Prezentacja firmy

Flame Employment Polska jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 010PLN - 3 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy