Operator maszyn produkcyjnych

InterKadra Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Nr ref.: OMP/1119/OP

Mamy do zaoferowania:

·       pracę stałą w Opolu,

·       możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta,

·       możliwość rozwoju zawodowego,

·       atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatkowe premie),

·       pakiet benefitów (dofinansowanie dojazdów do pracy, wczasy pod gruszą, karta multisport, opieka medyczna LuxMed)

·       dobrowolne ubezpieczenie AXA.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

·       zapewnianie ciągłości produkcji,

·       obsługa linii pakującej/mieszającej,

·       mycie linii technologicznej,

·       przygotowanie opakowań do produkcji,

·       prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,

·       przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,

·       dbanie o terminowe, ilościowe oraz jakościowe realizowanie produkcji.

Wymagania

  • samodzielność oraz dobra organizacji pracy,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz suwnic (mile widziane),
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane),
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • umiejętność szybkiego uczenia się.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
premia uznaniowa, dodatki za zmianowość, dofinansowanie dojazdów, wczasy pod gruszą
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji