Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• obsługa nowoczesnych maszyn pakujących herbatę: uzupełnianie materiałów do produkcji, kontrola czujników jakościowych, kontrola wagi produktów gotowych, obsługa systemu automatycznego zamawiania komponentów do produkcji
• zapewnienie wysokiej jakości produktu, zgodnie ze standardem pracy
• reagowanie i usuwanie drobnych zatrzymań maszyn
• zmiana gatunku pakowanych herbat na maszynie - przezbrojenia
• czyszczenie maszyny podczas przezbrojeń
• raportowanie i uzupełnienie dokumentacji produkcyjnej
• realizacja procesów usprawnieniowych

CO OFERUJEMY?
• stabilne zatrudnienie w branży spożywczej, w największej firmie herbacianej na świecie
• pracę w nowoczesnym parku maszynowym, z wysokimi standardami bezpieczeństwa
• regularne wynagrodzenie zasadnicze + premię kwartalną

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY?
• chęci do nauki, otwartości i zainteresowania branżą produkcyjną
• gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym 4-brygadowym (dodatek 15% stawki - do każdej godziny w tym systemie)
• doświadczenia w pracy, przy obsłudze maszyn produkcyjnych
• znajomości obsługi komputera
• zaangażowania i otwartości na pracę zespołową
• mile widziane wykształcenie techniczne

Gi Group Poland S.Apracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in.... stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji