Opis stanowiska pracy

PRACA DLA OPERATORA MASZYNY PRODUKCYJNEJ- Food operator od 21.01

Dla naszego klienta w Sliedrecht (3361) poszukujemy operatora maszyn posiadającego cechy kierownicze.

Kandydat będzie odpowiedzialny za linię etykietowania, ustawienia i obsługę maszyn. Zarządzać będzie zespołem na stanowisku przy linii etykietowania.

Kandydat musi mieć poczucie odpowiedzialności oraz umieć dobrze się komunikować.

Temperatura na hali produkcyjnej wynosi 15 stopni

Wymagania:

  • doświadczenie w tego typu pracy JAKO OPERATOR MASZYNY PRODUKCYJNEJ OD ŻYWNOŚCI
  • dobra znajomość języka angielskiego/holenderskiego
  • motywacja i chęć do pracy oraz poczucie odpowiedzialności
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę w j.polskim przed wyjazdem
  • legalną pracę
  • stawki zgodne z holenderskim CAO € 12,31 - 13,27 (ZALEŻNE OD DOŚWIADCZENIA)
  • zakwaterowanie 82,50 € tygodniowo
  • ubezpieczenie 24,14 € tygodniowo
  • opiekę polskiego koordynatora

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Prezentacja firmy

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna