Operator maszyn produkcyjnych

Gi Group Poland S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Bydgoszcz
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowa obsługa linii pakującej kosmetyki;
  • utrzymanie maszyn i urządzeń liniowych, monitorowaniem przebiegu procesu produkcyjnego;
  • kontrola jakości zgodnie z obowiązującymi standardami;
  • raportowanie danych produkcyjnych w systemie SAP;

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia o profilu technicznym (preferowany profil mechaniczny, elektroniczny, mechatroniczny, automatyczny);
  • doświadczenia przy pracy przy maszynach produkcyjnych;
  • umiejętność logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów;
  • znajomość obsługi komputera;
  • umiejętność  pracy w grupie;
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym obejmującym weekendy (tzw. 4-brygadowego);
  • komunikatywnej znajomości języka polskiego;

CO OFERUJEMY?

  • pracę w nowoczesnym zakładzie reprezentującym najwyższe standardy bezpieczeństwa, ergonomii, organizacji miejsca pracy i warunków socjalnych;
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio z Klientem;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa brutto + dodatki: za pracę zmianową, bonus kwartalny i roczny) ;
  • pakiet benefitowy: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci, talony do sklepiku zakładowego, bony Sodexo i paczki świąteczne, Pracowniczy Program Emerytalny, Program Wellbeing – dofinansowana Karta Multisport, zajęcia fitness w salce gimnastycznej na terenie fabryki, program wsparcia pracowników (m.in. pomoc prawna, finansowa, psychologiczna), itp.);
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  •  nagrody w programie doceniania pracowników oraz  w programie zgłaszania pomysłów-usprawnień;

tel. +48 571 306 090 ]]>
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.