Operator maszyn produkcyjnych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bieruń, śląskie

Miejsce pracy: Bieruń

Nowa oferta pracy w Bieruniu!

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie zasadnicze: 4000 zł brutto
  • Premia do 400 zł brutto
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji
    (mile widziane na liniach spawalniczych)
  • Dokładność oraz sumienność

Zadania:

  • Załadunek elementu na automatyczne linie spawalnicze
  • Pobranie elementu z pojemnika ustawionego na stanowisku
  • Załadunek na maskę i uruchomienie maszyny

Praca w nowym zakładzie, zachęcamy do aplikowania!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy