Operator maszyn produkcyjnych

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

45-052 Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
-Obsługa maszyn i urządzeń służących do produkcji dań gotowych (przygotowanie, ustawianie parametrów, uruchamianie, korygowanie ustawień, przezbrajanie, wyłączanie)
-Kontrolowanie przebiegu procesu produkcyjnego (wydajności linii, jakości produktu)
-Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą
-Zgłaszanie awarii i problemów technicznych
-Czyszczenie linii produkcyjnej, prace porządkowe na stanowisku pracy

Wymagania

WYMAGANIA:
-Zmysł techniczny, zdolności organizacyjne
-Doświadczenie zawodowe w środowisku produkcyjnym
-Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia
-Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku, w systemie 3-zmianowym
DODATKOWE INF:
Praca w temperaturze kontrolowanej (w większości obszarów u nas jest temp 4-6 st C), ale mamy też obszary cieplejsze.

Prezentacja firmy

Paretti jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
4 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy