Operator Maszyn (produkcja sprzętu AGD)

Gi Group Poland S.A.

Ksawerów, łódzkie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Ksawerów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • ustawianie parametrów maszyn
  • monitorowanie pracy maszyn, kontrola parametrów produkcji
  • identyfikacja i rozwiązywanie ewentualnych problemów
  • współpraca z zespołem produkcyjnym
  • dbanie o porządek na stanowisku i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas pracy

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w obszarze produkcji związane z obsługą maszyn
  • znajomość obsługi narzędzi ręcznych oraz elektrycznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku, w systemie III zmianowym

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie, bezpośrednio u klienta na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia frekwencyjna
  • szkolenie stanowiskowe i wdrożenie nowych pracowników
  • stołówka i dofinansowanie do obiadów
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, świadczenie pieniężne na święta (Boże Narodzenie/Wielkanoc)
  • bezpłatny transport pracowniczy z miejscowości: Łódź, Łask, Dobroń, Pabianice

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.