Operator maszyn (prasa hydrauliczna)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Toruń

Miejsce pracy: Ostaszewo

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z realną perspektywą długofalowej współpracy
  • Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji, wdrożenia do pracy i zatrudnienia
  • Wolne weekendy
  • Dostęp do rozbudowanego pakietu benefitów pracowniczych ManpowerGroup Premium: karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia
  • Zwrot kosztów za dojazdy
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Dodatkowy urlop w dniu urodzin

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach
  • Dokładność i precyzja
  • Gotowość do długofalowej współpracy

Zadania:

  • Załadowanie maszyny i przygotowanie jej do produkcji
  • Obsługa prasy hydraulicznej
  • Nadzorowanie procesu produkcji
  • Kontrola jakości detalu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials