Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/02/2019.

Operator Maszyn - Pracownik Produkcji

Opole, opolskie

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Czym będziesz się zajmował:

  • Obsługą maszyn produkcyjnych
  • Terminowym realizowaniem harmonogramu produkcji
  • Przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Dbaniem o stanowisko pracy

Na czym nam zależy:

  • Zaangażowaniu i motywacji do pracy
  • Chęci podjęcia pracy na dłużej
  • Umiejętności pracy w grupie
  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej będzie mile widziane

Wymagania

Co zyskujesz:

  • STABILNE ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ PRACODAWCĘ
  • Wynagrodzenie stałe + premia miesięczna na starcie
  • Ubezpieczenie grupowe finansowane przez firmę
  • Możliwość przyuczenia do stanowiska pracy
  • Kartę Multisport
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Pracę w przyjaznym środowisku

PARETTi jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej,... Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Od 2015 specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowisko Monter Wentylacji do pracy w Norwegii.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Praca na produkcji , Praca Praca fizyczna , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na magazynie