Operator Maszyn - Praca w firmie produkcyjnej

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

  • Obsługa i nadzór nad pracą maszyn produkcyjnych zgodnie z ustalonymi procedurami.
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych w celu zapewnienia wysokiej jakości wyrobów.
  • Przestrzeganie norm bezpieczeństwa oraz higieny pracy.
  • Raportowanie wszelkich problemów technicznych lub awarii maszynowych.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B lub uprawnienia UDT
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Chęć do pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym - praca na 3 zmiany

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową lub zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • Dobre wynagrodzenie stałe plus premie i inne pieniężne benefity
  • Przydatne benefity: prywatną opiekę medyczną i kartę multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Paretti jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji