Operator maszyn - praca przy ziołach

Timing Sp. z o.o.

Venlo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Każdego dnia na stoły Europejczyków trafiają zioła przygotowane przez naszych pracowników.

#TwojaPracaMaZnaczenie

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • obsługa maszyn znajdujących się na zakładzie. Bardzo istotne na tym stanowisku jest doświadczenie oraz umiejętność planowania sobie dnia pracy,
  • praca przy linii produkcyjnej.

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomosci języka angielskiego w stopniu komunikatywnym lub dobrym,
  • prawa jazdy kat. B.

Zapewniamy:

  • stawkę na start 10,85€
  • system okresowych podwyżek,
  • organizację wyjazdu; zakwaterowanie i ubezpieczenie oraz opiekę polskich koordynatorów,
  • darmowy transport do pracy,
  • dla osób mieszkających prywatnie zwrot kosztów dojazdów do pracy.

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji