Operator Maszyn (Praca na produkcji) - Bezpłatny transport! - Łódź

łódzkie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • wynagrodzenie składające się z solidnej podstawy i wysokiej premii miesięcznej oraz atrakcyjnej 13-stej pensji
  • wolne weekendy - pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym
  • dla chętnych extra płatne nadgodziny
  • bezpłatnie do pracy z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Poddębic, Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • dostarczanie komponentów do produkcji,
  • realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami

Oczekujemy:
  • ​gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Międzynarodowa Firma

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna