Operator maszyn/Pomocnik operatora

Kronospan

Strzelce Opolskie, opolskie

                     jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.
Obecnie poszukujemy zaangażowanych pracowników z pasją na stanowisko

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Poszukujesz stabilnej pracy? Dołącz do naszego Zespołu w Strzelcach Opolskich!

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planu produkcji, kontrola przebiegu realizowanych zleceń,
  • Zabezpieczenie dostępności materiałów niezbędnych na linii produkcyjnej,
  • Uczestnictwo w czynnościach przezbrajania maszyny oraz kontrola działania maszyny.

Oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w ruchu ciągłym lub 3-zmianowym;
  • Wykształcenia min. zawodowego;
  • Odpowiedzialności;

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne nagrody uznaniowe;
  • Możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji w ramach szkoleń pracowniczych;
  • Atrakcyjne dodatki zmianowe;
  • Pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy;

W przypadku aplikacji bezpośredniej prosimy w CV o wyrażenie zgody na udostępnienie danych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Kronospan
"we bring boards to life, and life to boards"