ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn – Operator produkcji

Miejsce pracy: Wrocław, Bielany Wrocławskie, Biskupice Podgórne, Nowa Wieś Wrocławska, Kobierzyce

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska i Biskupice Podgórne

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez skandynawską firmę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 4500 zł brutto już przy pierwszej umowie
  • Dodatek do 550 zł brutto dla osób pracujących w systemie 4-brygadowym
  • Podwyżka po zakończeniu okresu wdrożenia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, również przez udział w kursach np. kursy na wózki widłowe, suwnice i żurawie
  • Dobrze wyposażone i zorganizowane miejsce pracy
  • Wsparcie doświadczonych współpracowników na pierwszym etapie zatrudnienia
  • Szybki, przebiegający w sympatycznej atmosferze proces zatrudnienia
  • Dostęp do bogatego pakietu świadczeń: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet zniżek Manpower Premium, Pracowniczy Klub Zakupowy

Wymagania:

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i współpracy
  • Możliwość dojazdu na miejsce pracy - Nowa Wieś Wrocławska lub Biskupice Podgórne
  • Chęć do pracy w systemie 3-zmianowym (wolne weekendy) lub 4-brygadowym (atrakcyjny dodatek finansowy)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych - ustawianie parametrów, kontrola procesu, wprowadzanie działań poprawiających jakość, przygotowywanie narzędzi
  • Obsługa komputera - odczytywanie zamówień, wypełnianie raportów
  • Współpraca z innymi działami m.in. działem jakości, utrzymaniem ruchu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy